NIEUDANY REWANŻ W GOLCZEWIE

We wtorek (03.05) Piastowcy pojechali aż do Golczewa żeby rezegrać spotkanie ligowe w ramach 24. kolejki Szczecińskiej Klasy Okregowej. Mecz był świetną okazją do rewanżu za porażkę w zeszłej rundzie, gdy Iskra wywiozła z Karska 3 punkty wygrywając 3:2. Niestety próba ta się nie powiodła i również tym razem komplet punktów zainkasowali gospodarze wygrywając wysoko 3:0. Porażka w Golczewie nie poprawia sytuacji Naszej drużyny w tabeli, jednak wciąż Biało-Niebiescy mają duże szanse na utrzymanie w lidze.

Iskra Golczewo - Piast Karsko 3:0 (1:0)

1:0 - 15' - Krzysztof Hus
2:0 - 82' - Mariusz Kostur
3:0 - 86' - Mariusz Kostur