TRZY PUNKTY Z BŁĘKITNYMI

W 25. Kolejce Wojewódzkiej Klasy Okręgowej Piast Karsko pokonał 2:1 Błękitnych II Stargard. Mecz nie należał do najciekawszych ze względu na to, że goście przyjechali na spotkanie bardzo wąską kadrą i wystawili do gry jedynie dziesięciu zawodników. Przez całe 90 minut inicjatywa był po stronie gospodarzy, a niewymagający rywal spowodował, że gra toczyła się w słabym tempie. Dwa gole dla Biało-niebieskich w pierwszej połowie ustawiły przebieg rywalizacji. W drugiej odsłonie meczu bramką kontaktową odpowiedzieli Błękitni i do końca spotkania rezultat nie uległ już zmianie. Mimo tego warto przypomnieć przysłowie, że "Zwycięzców się nie sądzi" i docenić fakt, że wykonali plan, który mieli zrealizować i dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty.

Piast Karsko - Błekitni II Stargard 2:1 (2:0)

1:0 - 22' - Patryk Niegowski
2:0 - 32' - Arkadiusz Piasecki
2:1 - 70' - Karol Orłowski

Piast: 1. Marcin Bartnik - 8. Wojciech Burdziuk, 16. Michał Diaków, 17. Kacper Mrzygłód, 7. Mateusz Łatwiński - 13. Patryk Niegowski (60' 10. Kamil Juszczak), 14. Paweł Kałużny (80' 2. Piotr Balcerczyk), 15. Filip Mrzygłód, 11. Arkadiusz Piasecki (85' 3. Kamil Niegowski ),18. Adrian Rozmarniewicz, 5. Krystian Usarkiewicz (46' 6. Piotr Kądziela)

Pozostali: 12. Maciej Kałużny, 4. Miron Ouaddi